Altın Emlak İstanbul Ispartakule Banu Evleri Temsilciliği

HAKKIMIZDA


BÖLGEMİZ:

Türkiye'nin en önemli, dünyada da sayılı uydu kent projelerinden biri olan Bahçeşehir, 1996 yılında Birleşmiş Milletler Habitat II Konferansı çerçevesinde; "Kurumsal Uygulamalar ve Projeler" ödülüne, 1997 yılında, Kanada'da "Yeni Kentsel Yerleşim Anlayışı" ödülüne, Mayıs 2000 tarihinde de The American Institute of Architecsts Avrupa Konseyi Çevre Komisyonu tarafından verilen "Kentsel Düzenleme" ödülüne layık görülmüştür.
Bahçeşehir; Küçükçekmece Gölü'nün kuzeybatısında yer alan, TOKİ tarafından, toplu konut emlak projeleri çerçevesinde yapılaşmaya açılmış ve planlı bir şekilde büyüyerek örnek bir uydu kent halini almış, modern yerleşim ve çağdaş yaşamın öncüsü bir yerleşim ve ticaret merkezidir.
Türkiye'nin ilk ve en büyük yeniden yapılanma alanı bu kompleks içinde yer almaktadır. 300 bin metrekarelik rekreasyon alanı içinde 26.000 m2'lik suni göletin yer aldığı komplekste, çeşitli restaurantlar, dershaneler, atlı spor klübü, golf kulübü gibi tesisler ve PrestijMall gibi alışveriş merkezleri bulunmaktadır. Bahçeşehir'de nüfus 70.000'i aşmaktadır.

AYHAN HACIABDURRAHMANOĞLU  – ALTIN EMLAK BAHÇEŞEHİR ISPARTAKULE BANU EVLERİ TEMSİLCİSİ:

1987 yılında Trabzon' da doğdum. İstanbul Arel Üniverstesi ve İstanbul Ticaret Üniverstesinde Apartman Konut ve Toplu Yapı Yoneticiliği konusunda eğitimler aldım. 8 yıldan fazla bir süre farklı projelerde ve kooperatiflerde  yöneticilik yaptim. Emlak sektöründe çalıştığım dönemlerdeki gözlemlerim sonucunda profesyonel hizmete dayalı en önemli ticaretin emlak sektöründe gerçekleştiğini gözlemledim. Ancak mesleği profesyonel bir kurum çatısı altında sürdürmek ve böylelikle sıradan firmalar arasında bir fark yaratmak amacıyla araştırmalarda bulundum. Temsilciliklerinin bütün ihtiyacına tek merkezden yanıt verebilen, kamu kurumlarınca onaylı, sektörünün gerçek profesyonel olan  ALTIN EMLAK Ailesi'ne katıldım. ALTIN EMLAK Bahçeşehir Ispartakule Banu evleri Temsilcisi olmaktan mutluluk duyuyorum.


TUNCAY GÜLER  – ALTIN EMLAK BAHÇEŞEHİR ISPARTAKULE BANU EVLERİ TEMSİLCİSİ:

1986 yılında Erzincan'da doğdum. Abant İzzet Baysal Üniversitesi mezunuyum. Gayrimenkul sektöründe uzun yıllar kurumsal yapılarda faaliyette bulundum. Bu süreçte hizmete dayalı en verimli ve en önemli ticaretin emlak sektöründeki kurumsal yapılarda gerçekleştiğini gözlemleyerek kendi işletmemi açmaya karar verdim. Bu  denli  önemli bir unsurun el değiştirmesinde aracılık eden kişinin, her yönüyle donanımlı olması ve profesyonel hizmet sunması gerekeceği için bütün eğitimlerimi ALTIN EMLAK bünyesinde tamamladım ve ALTIN EMLAK Bahçeşehir Ispartakule Banu evleri Temsilcisi oldum. Temsilciliklerinin bütün ihtiyacına merkezi sistemle yanıt veren ve Türkiye'nin tamamı yerel sermayeli gerçek franchise zinciri olan ALTIN EMLAK Ailesi'nde bulunmaktan gurur duyuyorum.