Altın Emlak Tekirdağ Büyükyoncalı Temsilciliği

HAKKIMIZDA

BÖLGEMİZ:

Marmara Bölgesi'nin Trakya yakasında bulunan Tekirdağ, doğusunda İstanbul, güneyinde Marmara Denizi ve Çanakkale, batısında Edirne, kuzeyinde Kırklareli ve kuzeydoğusunda Karadeniz ile çevrilidir. Gerek konumu ve nüfusu gerekse sanayi ve ticari kapasitesi ile Türkiye'nin 30 (otuz) büyükşehri arasına giren Tekirdağ, merkezinin yanı sıra Çorlu,  Çerkezköy gibi çok önemli sanayi ve yerleşim birimlerini de sınırlarında bulundurmaktadır.  Türkiye'de nüfusu en hızlı artan ikinci il olan Tekirdağ Büyükyoncalı ın sanayi ve ticari kapasitesinde topraklarının nitelik itibarıyla birinci sınıf tarım arazisi olmasının da etkisi de çok büyüktür.

Öztürk DÖNMEZ   – ALTIN EMLAK TEKİRDAĞ BÜYÜKYONCALI  TEMSİLCİSİ:

1971 yılında Kars Arpaçay’ da doğdum. İlk ve orta öğrenimimi İstanbul’ da tamamladım. Evli ve bir çocuk babasıyım, Uzun yıllar İnşaat ve tekstil sektöründe faaliyet gösterdim.  Tekirdağ bölgesinde yaptığım yatırımlar, bana insan hayatının en önemli unsurunun emlak olduğunu, emlak sektörde aracılık hizmeti vermenin yalnızca bilgiye, donanımlı profesyonel hizmete dayalı en kazançlı iş olduğunu gösterdi. Bu nedenle faaliyetimin her alanında bana ışık tutabilecek, ihtiyacım olan en geniş kapsamlı bütün altyapıyı sağlayabileceğim, ülkemizin Milli Eğitim Bakanlığı onaylı hizmet verebilen en kurumsal örgütlenmesi olan ALTIN EMLAK Ailesi'ne girerek ALTIN EMLAK Tekirdağ Büyükyoncalı Temsilciliği’ ni açtım. Ofisimiz  Tekirdağ Saray’ a çok yakın bir konumda; Büyükyoncalı da profesyonel ekibi ve sağlam altyapısıyla hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

Elif DÖNMEZ   – ALTIN EMLAK TEKİRDAĞ BÜYÜKYONCALI  TEMSİLCİSİ:

1972 yılında İstanbul’ da doğdum. Evli ve bir çocuk annesiyim, otuz yılı aşkın süre tekstil sektöründe yöneticilik yaptım.  Türkiye'de insan hayatının en önemli unsurlarının başında emlakın gelmesi ve bu sektördeki hizmet açığı nedeniyle eşim ile birlikte emlak sektörüne girdim. Hedeflerimi; kurumsal çizgisi ve tecrübesi ile Türkiye'nin lider yerel firması olan ALTIN EMLAK' la gerçekleştirmek üzere ALTIN EMLAK Tekirdağ Büyükyoncalı Temsilciliği olarak sizlere en iyi hizmeti sunma arzusundayız.