Altın Emlak İstanbul Silivri Temsilciliği

HAKKIMIZDA

BÖLGEMİZ:


İstanbul'un yalnızca turistik hacmiyle olduğu kadar ticari kapasitesi ile de dikkat çeken noktalarının başında gelen Silivri'nin doğusunda Büyükçekmece, kuzeyinde Çatalca, batısında Çorlu ve Marmara Ereğlisi ilçeleri ve güneyinde Marmara Denizi bulunmaktadır. Bugün ilçe merkezi Muratçeşme'nin 1 km doğusundan başlayarak Alipaşa yol ayrımına kadar uzanmaktadır.
Silivri Merkez, ilçe belediyesi ve 22/03/2008 tarihli ve 26824 mükerrer sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan 5747 Sayılı Kanun'a göre belediye tüzel kişilikleri kaldırılarak mahalle haline gelen 7 belde ile beraber toplam 22 mahalle muhtarlığı ve 13 köy muhtarlığı bulunmaktadır.
Silivri yöresinin içinde bulunduğu bölgedeki topografya hafif dalgalı düzlükler biçimimde yüksekliği 60 metreyi geçmeyen tepelerdir. Bu nedenle yerleşime olduğu kadar ticaret hayatına da canlılık katacak tesisler kurulmasına elverişli olan bölge, İstanbul'un köklü merkezlerine yakınlığı ile de dikkat çekmektedir. Silivri, önemli karayollarının üzerinde bulunmanın yanında Türkiye'nin en büyük ticaret ve sanayi merkezlerinin girişinde olmanın avantajına sahiptir. Çevredeki büyük yerleşim ve sanayi merkezlerine modern otoyollarla bağlantılıdır.
Silivri Türkiye'de karayolu, demiryolu ve denizyolu alt yapısından yararlanabilecek ulaşım ağına sahip ender merkezlerden birisi konumundadır. Türkiye'yi Avrupa'ya bağlayan E-5 ve TEM (E-6) karayollarının üzerinde bulunması yanında Türkiye'nin en büyük ticaret merkezi İstanbul ve Kocaeli yarımadasının giriş noktası olma avantajlarına sahiptir.

ORHAN YAZICI - ALTIN EMLAK SİLİVRİ TEMSİLCİSİ:

Uzun yıllar sürdürdüğüm ticaret hayatım boyunca emlak sektörünün önemini gördüm. İnsan hayatının en önemli unsuru olan emlakın el değiştirmesinde sunulan aracılık hizmetlerinin ülkemizdeki yetersizliğinden ötürü emlak sektörüne faaliyet göstermeye karar verdim. Bu alanda Türkiye'de Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Emlakçılık Eğitimlerini düzenleme yetkisine sahip, sistemi ve disiplini ile TSE onaylı faaliyet gösteren ilk ve tek emlak zinciri olan ALTIN EMLAK Ailesi'ne dahil olmaya karar verdim. 90'a yakın ofisi ile Türkiye çapında faaliyet gösteren, tamamı yerel sermayeli ALTIN EMLAK Ailesi'nin Silivri Temsilcisi oldum. Tamamı eğitimli, sistemli faaliyet gösteren profesyonel kadromuzla faaliyet gösteren ALTIN EMLAK Silivri Temsilciliğimiz Piri Paşa Mahallesi Piri Paşa Sokak Turanlar İş Merkezi Kat:1 No:5 Silivri adresinde hizmetinizdedir.