Altın Emlak İstanbul Bahçeşehir Ispartakule Temsilciliği

HAKKIMIZDA

BÖLGEMİZ:
Türkiye
'nin en önemli, dünyada da sayılı uydu kent projelerinden biri olan Bahçeşehir, 1996 yılında Birleşmiş Milletler Habitat II Konferansı çerçevesinde; "Kurumsal Uygulamalar ve Projeler" ödülüne, 1997 yılında, Kanada'da "Yeni Kentsel Yerleşim Anlayışı" ödülüne, Mayıs 2000 tarihinde de The American Institute of Architecsts Avrupa Konseyi Çevre Komisyonu tarafından verilen "Kentsel Düzenleme" ödülüne layık görülmüştür.
Bahçeşehir; Küçükçekmece Gölü'nün kuzeybatısında yer alan, TOKİ tarafından, toplu konut emlak projeleri çerçevesinde yapılaşmaya açılmış ve planlı bir şekilde büyüyerek örnek bir uydu kent halini almış, modern yerleşim ve çağdaş yaşamın öncüsü bir yerleşim ve ticaret merkezidir.
Türkiye'nin ilk ve en büyük yeniden yapılanma alanı bu kompleks içinde yer almaktadır. 300 bin metrekarelik rekreasyon alanı içinde 26.000 m2'lik suni göletin yer aldığı komplekste, çeşitli restaurantlar, dershaneler, atlı spor klübü, golf kulübü gibi tesisler ve PrestijMall gibi alışveriş merkezleri bulunmaktadır. Bahçeşehir'de nüfus 40.000'i aşmaktadır.

TUNCAY GÜLER  – ALTIN EMLAK BAHÇEŞEHİR ISPARTAKULE TEMSİLCİSİ:
1986
yılında Erzincan'da doğdum. Abant İzzet Baysal Üniversitesi mezunuyum. Gayrimenkul sektöründe uzun yıllar kurumsal yapılarda faaliyette bulundum. Bu süreçte hizmete dayalı en verimli ve en önemli ticaretin emlak sektöründeki kurumsal yapılarda gerçekleştiğini gözlemleyerek kendi işletmemi açmaya karar verdim. Bu  denli  önemli bir unsurun el değiştirmesinde aracılık eden kişinin, her yönüyle donanımlı olması ve profesyonel hizmet sunması gerekeceği için bütün eğitimlerimi ALTIN EMLAK bünyesinde tamamladım ve ALTIN EMLAK Bahçeşehir Ispartakule Temsilcisi oldum. Temsilciliklerinin bütün ihtiyacına merkezi sistemle yanıt veren ve Türkiye'nin tamamı yerel sermayeli gerçek franchise zinciri olan ALTIN EMLAK Ailesi'nde bulunmaktan gurur duyuyorum.